Spolu nám to šlape

Se značkou MORA nám to šlape

Spotřebiče MORA jsou šité na míru moderním rodinám, které mají rády aktivní styl života. A přesně v takovém se vyžívají naše skvělé ambasadorky – charismatická cvičitelka aerobiku Hanka Kynychová a legendární olympijská vítězka Kateřina Neumannová. Obě aktivní maminky se s vámi podělí o tipy a triky, jak si užívat aktivních radovánek, nezanedbávat rodinu, a ještě si najít čas na tolik potřebný odpočinek.

Spolu to uvaříme

Ke štíhlému a zdravému tělu se musíte zdravě projíst. Tak žádné hladovky a nesmyslné diety. Jak si připravit vyvážené a chutné jídlo, vám poradí naše recepty. Najdete zde i Hančiny a Katčiny oblíbené pokrmy, s jejichž jednoduchou přípravou vám pomohou naše moderní spotřebiče.

Zobrazit více  

Spolu si zacvičíme

Užijte si cviky inspirované jógou a lehkým posilováním. Krásně se protáhnete, zpevníte, a navíc to vše zvládnete při vaření ve své moderní kuchyni. Pod Hančiným online vedením můžete cvičit cíleně nebo jen vyplnit čas, než se uvaří těstoviny. A zapojit můžete i děti.

Zobrazit více  

Spolu pomáháme

MORA pomáhá cítit se dobře nejen vám. Zapojili jsme se i do projektu Hanky Kynychové Hejbejte se a zpívejte, který je zaměřen na děti z dětských domovů, protože věříme, že pohyb do spokojeného a zdravého života zkrátka patří. Dále se angažujeme v projektu Nedoklubko pro nedonošené děti i ve spolku Jahoda a jeho aktivitách pro děti a rodiny. Podporujeme také sportovní kluby, Linku bezpečí a další.

 Světový pohár ZOO Tábor  

Akce

Pojďte se s námi pobavit. Neustále pro vás chystáme zajímavé akce plné zážitků, při kterých
si aktivně odpočinete. Sledujte a pište si do kalendářů. Těšíme se na vás.

Lipno Sport Festival

17.08.2019 - 24.08.2019

Lipno Sport Festival

Lipno nad Vltavou

Zobrazit více

Připravujeme

Zde pro vás připravujeme novinky, na které se můžete těšit.

 

Spolu si zasoutěžíme

Připravujeme pro vás soutěž o cyklodresy MORA pro celou rodinu.

 

Spolu to vyřešíme

Těšte se na poradnu s Hankou Kynychovou ohledně správného stravování a pohybu.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?

Zobrazit mapu